Obserwatorzy

Coś o nas

Witamy wszystkich na blogu z darmowymi metamorfozami na Stardoll. Blog istnieje od początku marca 2011 roku i jest jednym z czołowych blogów w tej kategorii . Obserwuje go ponad 500 osób. Na blogu metamorfozę otrzyma każda osoba która jest jego obserwatorem. Jeśli masz jakiś pytania skorzystaj z jednej z zakładek powyżej. Jeśli chcesz metamorfozę zgłoś się już teraz . Było by nam bardzo miło gdybyś został(a) obserwatorem bloga i polubił(a) nas na Facebooku .

14 października 2013

Koniec

Cześć , chciała bym w końcu zamknąć sprawę tego bloga raz na zawsze . Jak widać nikt tutaj nie pisał od dawno , ostatnio jakiś post dodała Natka (Ejyh ) ale to absolutnie nie ma sensu bo tyko ona coś piszę i się stara.  Ale to nie wystarczy że ktoś tak napisze raz za czas . Nikt tutaj  nie piszę ani nie wchodzi . Wznawiałam i ratowałam tego bloga kilka razy , był on dla mnie jak dziecko , dla którego byłam w stanie bardzo wiele poświęcić swojego czasu , pieniędzy , serca i cierpliwości . Oczywiście nie zapominam o osobach które się bardzo starły i mi pomagały , ale gdy ja nie dopilnowałam tego bloga przez chwile blog automatycznie upadał . Niestety nie jestem osobą  która cały czas jest w stanie trzymać wszystkich za ręce - bo chyba niektóre osoby tego wymagały i nie dały rady bez mojej wyraźnej prośby dodawać regularnie  posty . Bardzo mi szkoda tego bloga bo miał on przed sobą przyszłość .  Tego bloga jak i mnie za dużo osób zawiodło . Niestety brak ludzi którzy chcieli by go tworzyć przyniósł takie rezultaty .

Nie będę usuwać bloga ani żadnych postów z niego - nie chce niszczyć tych wspaniałych prac i starań wielu wspaniałych osób które pisały na tym blogu którym chciałabym podziękować za całą prace na MN . Również dziękuję wszystkim czytelnikom którzy komentowali , obserwowali , wspierali nas w naszym projekcie .


Z łamami w oczach 
żegnajcie .
Ewcia2344

2 komentarze:

 1. To był zaszczyt pisac posty na tym blogu, dziękuje :-)
  0luisa69

  OdpowiedzUsuń
 2. hej!
  zapraszam na mojego bloga:
  mylittlelilou.blogspot.com
  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń