Obserwatorzy

Coś o nas

Witamy wszystkich na blogu z darmowymi metamorfozami na Stardoll. Blog istnieje od początku marca 2011 roku i jest jednym z czołowych blogów w tej kategorii . Obserwuje go ponad 500 osób. Na blogu metamorfozę otrzyma każda osoba która jest jego obserwatorem. Jeśli masz jakiś pytania skorzystaj z jednej z zakładek powyżej. Jeśli chcesz metamorfozę zgłoś się już teraz . Było by nam bardzo miło gdybyś został(a) obserwatorem bloga i polubił(a) nas na Facebooku .

1 maja 2013

Informacje

Cześć.
Ostatnio dostałam wiadomość od pewnej użytkowniczki, czy szukam nowych redaktorów. I w tym poście zamierzam coś wyjaśnić.
Obecnie na blogu pisze tylko ja, ponieważ inne redaktorki mają po prostu swoje sprawy, o których pisały. Więc, biorąc pod uwagę, że i tak staram się chociaż o jedną metamorfozę dziennie, też potrzebuje pomocy.
Jednak tu pojawia się problem. Nie jest to mój blog (chociaż tak, jestem administratorem), tylko Ewy, i nie mam prawa dodawać nowych redaktorów bez jej zgody. I tu drugi problem. Ewa ostatnio ograniczyła Stardoll, więc mam ograniczony kontakt.
Podsumowując, jak na razie nie będzie naboru i czekamy na powrót starych redaktorek.
Przepraszam wszystkich chętnych.

1 komentarz:

  1. Widzę reaktywację bloga :) Może powrócę, jeśli zgodzi się Ewa... ;3

    OdpowiedzUsuń